CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Çekici Hizmeti Veren Yol Yardım Firmaları Yakıt Hırsızlıklarına Karşı Ne Tür Güvenlik Önlemleri Alabilir?

Genel

Yol yardım firmaları, sürücülerin yolculukları sırasında karşılaşabilecekleri her türlü olumsuzluğa karşı yardım sunan önemli kuruluşlardır. Bu tür firmaların en önemli ekipmanlarından biri ise çekici araçlardır. Ancak çekici araçlarının mazot güvenliğini her an denetlemek veya korumak sıklıkla mümkün olmaz. Personel suistimali veya dışarıdan yapılan mazot hırsızlığı, firmanıza hem maddi hem de manevi zarar verebilir.

DEPOKAP olarak, yol yardım firmalarının çekici araçlarının mazot güvenliğini sağlamak için son teknoloji ürünler sunuyoruz. DEPOKAP mazot güvenlik sistemleri sayesinde çekici araçlarınızın mazotını koruyor, hırsızlıkları önleyiyor ve tasarruf sağlıyoruz.

DEPOKAP Mazot Güvenlik Sistemleri:

  1. Güvenlik Kitleri: DEPOKAP güvenlik kitleri, mazot depo girişine yerleştirilen son teknoloji ürünlerdir.
  2. Uydu Takip Sistemi: Ürünlerimiz, uydu takip sistemi ile desteklenir, böylece çekici aracınızın nerede olduğunu her zaman gözlemleyebilirsiniz.
  3. Alarm Sistemi: Güvenlik kitleri, depo kapağına yapılan herhangi bir zorlamayı algıladığında anında alarm sistemi aracılığıyla sizi bilgilendirir.
  4. Mazot Tasarrufu: DEPOKAP güvenlik kitleri, akıtma yapmadığı için gereksiz mazot kullanımının önüne geçer.

Ayrıca, ne zaman ve ne kadar mazot kullanıldığını sms ile alabilirsiniz. DEPOKAP mazot güvenlik sistemlerini tercih etmek, sadece hırsızlıklardan korunmakla kalmaz, aynı zamanda mazot tasarrufu sağlar.

Yol yardım firmaları için çekici araçlarının mazot güvenliğini sağlamak ve böylece maddi hasarı önlemek için bize ulaşın. Daha fazla bilgi almak için telefon veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?