CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

İşletmelerin Vazgeçilmezi Fiat Doblo Araçlarınızda Yakıt Hırsızlığını Bitiriyoruz!

Genel

Fiat Doblo, ülkemizde ve dünya genelinde uzun yolculuklar için tercih edilen, taksi veya aile aracı olarak kullanılan birçok alanda işletmelerin vazgeçilmezi haline gelmiş bir araçtır. Ancak bu kadar çok alanda kullanılan aracınızın yakıt güvenliği ne kadar sağlam? Uzun yolculuklarda verilen molalarda veya işletme aracı olarak kullanıldığında, maalesef yakıt hırsızlıklarıyla karşılaşma riski bulunmaktadır. Kötü niyetli personel veya dışarıdan gelen hırsızlar, aracınızdaki mazotu çalabilir ve bu da size ciddi bir maddi kayba neden olabilir.

İşte bu gibi durumları önlemek ve Fiat Doblo araçlarınızın yakıt güvenliğini sağlamak için DEPOKAP yakıt güvenlik sistemleri devreye giriyor.

DEPOKAP Yakıt Güvenlik Sistemleri:

  1. Kolay Montaj: DEPOKAP’ın güvenlik kitleri, Fiat Doblo’nun mazot giriş kısmına kolayca yerleştirilebilir, ekstra ekipman gerektirmez.
  2. Anti-Sypho Teknolojisi: Anti-sypho ürünü, depo giriş ağzına yerleştirilerek mazotun hortum veya farklı yollarla çekilmesini engeller.
  3. Araç Takip Sistemi: Ürünlerimiz araç takip sistemi ile uyarlanabilir. Depo kısmının zorlanması durumunda araç sahibine hemen bilgi verilir.
  4. Dayanıklılık: Güvenlik kitimiz son derece sağlam bir yapıya sahiptir ve zorlanmalara karşı etkili bir koruma sunar.
  5. Tasarruf: DEPOKAP’ın ürünleri sadece mazot hırsızlığını önlemekle kalmaz, aynı zamanda akıtma yapmadığı için gereksiz mazot harcamasının da önüne geçer.

Artık Fiat Doblo araçlarınızın yakıt güvenliği için endişelenmenize gerek yok. DEPOKAP güvenlik sistemleri ile yakıt hırsızlıklarına son verin, tasarruf edin ve aracınızı koruyun. Daha fazla bilgi almak ve ürünlerimizi incelemek için bize telefon veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?