CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Çekici, Kamyon, Kamyonet Mazot Depo Koruma

ÇEKİCİ,KAMYON,KAMYONET MAZOT DEPO KORUMA

Tır ve kamyonların büyük yakıt depolarında mazot hırsızlıklarının olduğu kadar kamyonetlerin de yakıt hırsızlıklarına uğradığını biliyoruz ve bunun için önlem alınması gerekir.
Tek seferlik bir satın alma ücreti sonunda DEPOKAP mazot güvenlik cihazları sayesinde yakıt hırsızlıkları sonucunda oluşacak maddi kayıplarınızı engelleyebilirsiniz.
Her seferinde kafanızda soru işareti bırakan depo koruma sorunlarına son teknolojiyle üretilen mazot koruma ürünleri sayesinde çözüm bulabilir ve bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

YAKIT GÜVENLİK EMNİYET SİSTEMLERİ
Yakıt güvenlik emniyet sistemlerimiz uydu takip ve mekanik olmak üzere sistemlerdir.Uydu takipli ve alarmlı olan bu sistemlerimiz çalışma prensibi;GSM modül ile aracın busuna monte edilmektedir.
Can bus yani araç beyni olmayan araçlarda direkt bağlanmaktadır. Depo kapağı kullanıcının haricinde açıldığında uzaktan direkt alarm,sms ve merkeze anlık uyarı bilgisi vermektedir.
Bu sistem mevcut bulunan araç takip sistemlerine de entegre edilebilir.Bu sistem sayesinde mazot depo kapağının açılıp kapanma sayısı,aracın yaktığı litre,alınan yakıt litresi gibi bilgiler ayrıca verilmektedir.

ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLİĞİ
Ürünün montajı kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir.Montaj süresi yaklaşık 20 dakika sürmektedir.Cihaz aracın kendi deposuna göre üretildiğinden her araç için uygundur.Bu sebepten delme,kesme,kaynak gibi işlemlere gerek yoktur.
Montaj yapılırken aracın mevcut olan kapağı çıkartılarak 8 mm kalınlığında bir süzgeç yerleştirilir.Cihazın içerisinde buluan elektronik chip sayesinde iletişim sağlanır.
Süzgeç ve kapak arasına sensör ve alıcı yerleştirilerek açma kapama anında uyarı vermektedir.Son teknolojiyle üretilen cihazlarımız fiyat olarak oldukça uygundur.
Yakıtın geçtiği tüm noktalar araçlarda kapatılır.Sistemde sadece depo kapağı değil istenildiği takdirde şoförlerin yakıt almaması için de ayrı aparatlar mevcuttur.
Bu ürünler mazot deponun alt tapa aparatı,şamandıranın açılmaması,mazot filtreleri,hortumlar veya yakıtın geçtiği her bölgenin güvenliği için tasarlanmıştır.
Montaj sonrasında şoför veya dışarıdan etki ile hiç bir şekilde yakıt alınması mümkün değildir.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilendirilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Hizmet hattımız 7/24 sizinledir.

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?