Hakkımızda

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!

Ticari araçlar başta olmak üzere mazot kullanımı olan tüm araçlarda yakıt hırsızlıklarını ve mazot depolarından izinsiz yakıt alımlarını önlemek için tasarlanmış yüksek teknoloji ürünlerin markasıdır.

Sektörün öncü markalarından DEPOKAP Türkiye ve dünya pazarında güçlü marka pozisyonu, kaliteli üretimi, yenilikçi yapısı ve yatırımları ile sektörün en iyi markasıdır. Üretimin her aşamasında önce kalite ilkesi ile faaliyet gösteren firmamız, kazancının büyük bir bölümünü araştırma, geliştirme ve nitelikli personele yatırmaktadır.

Depokap Hakkımızda Bilgilendirme

Avantajlarımız

Son Teknoloji AR-GE Çalışmaları

Teknolojik gelişmelere duyarlı bir hizmet anlayışımız ve son teknoloji ile tasarlanmış üretim hattımızda sizlerin mazot koruma sorununuza çözüm olmasını amaçladığımız ürünler ortaya çıkmaktadır.

Kaliteli Üretim

Kaliteli ham madde ile üretimi sağlanan mazot depo koruma ürünlerimiz sayesinde yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Destek Hattı

Tüm soru, görüş ve şikayetleriniz için size hizmet vermek için bekleyen destek hattımız vardır. Sizlerden gelen görüşleriniz doğrultusunda hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmayı planlamaktayız.

 

Skills That Make a Meaningful Difference for Your Business

Cras a elit sit amet leo accumsan volutpat. Suspendisse hendreriast ehicula leo, vel efficitur felis ultrices non. Cras a elit sit amet leo acun volutpat.

STRATEGY ACCELERATION
90%
REVENUE GROWTH
80%
FIREWALK SALES
50%
Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?