CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Mazot Yakıt Hırsızlıklarına Karşı Scania Marka Tırları Tam Koruma Yöntemi

Genel

Tırlar, hem ülkemizde hem de dünya genelinde uzun yol taşımacılığı, yük taşımacılığı ve işletme aracı olarak yaygın bir şekilde kullanılan araçlar arasındadır. Bu tür araçlar, genellikle uzun mesafe yolculukları yaptığından ve büyük miktarda yakıt tükettiğinden mazot ihtiyacı oldukça fazladır. Ancak mazotun maddi değeri, bu tür araçlarda mazot hırsızlıklarına zemin hazırlayabilir. Özellikle Scania marka tırlar, geniş yakıt depolarıyla bu tür hırsızlıklara daha açık hale gelebilir.

Mazot hırsızlıklarına karşı güvenlik almanın maliyeti, çalınan mazot miktarının maliyetinden çok daha düşüktür. Bu nedenle Scania marka tırlarınız için özel olarak tasarlanmış mazot güvenlik sistemlerini kullanmak, sizin için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

DEPOKAP Mazot Güvenlik Sistemleri:

  1. Özel Tasarım Cihazlar: Scania marka tırlar için özel olarak üretilen mazot güvenlik cihazları, mazot depo kapağına hızlı ve kolay monte edilir.
  2. Dayanıklılık: DEPOKAP’ın ürünleri, darbelere ve zorlanmalara karşı son derece dayanıklıdır. Mazot depo kapağını korurken, herhangi bir zorlama anında alarm sistemi otomatik olarak devreye girer.
  3. Filtre Sistemi: Ürünlerimizde 4 katlı filtre sistemi bulunur, bu da mazotun temiz ve güvenli bir şekilde kullanımını sağlar.
  4. Tasarruf: DEPOKAP’ın mazot güvenlik sistemleri, akıtma yapmayarak gereksiz mazot kullanımını engeller. Bu da tasarruf sağlar.

Scania marka tırlarınızın mazot güvenliğini sağlamak ve mazot hırsızlıklarını önlemek artık çok daha kolay. DEPOKAP’ın özel ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve tırlarınızın güvenliğini artırmak için bizimle iletişime geçin. Telefon veya whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?