CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Uluslararası Akaryakıt Taşımacılığında Kullanılan Tır Tankerlerde Yakıt Hırsızlığı Nasıl Engellenir?

Genel

Uluslararası akaryakıt taşımacılığı yapan bir firma sahibiyseniz, yakıt hırsızlığı sorunu sizin için aşina bir konu olabilir. Her an her yerde meydana gelebilecek bu tür hırsızlıklar, hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara yol açabilir. Tır tankerlerinin yakıt depoları, hırsızlar için cazip bir hedef haline gelmiştir. Ancak bu soruna karşı etkili bir çözüm bulunmaktadır: Mazot güvenliği için özel olarak tasarlanmış depo kapağı güvenlik sistemleri.

Mazot Hırsızlığının Büyük Maliyeti

Tır tankerlerindeki yakıt hırsızlıkları, firmalar için büyük bir mali yük oluşturabilir. Düşük olmayan mazot litre fiyatları, bu tür hırsızlıkların işletmeye verdiği zararı artırmaktadır. Örneğin, güncel litre fiyatını 7 TL olarak düşünün ve bir hırsızlık olayı yaşandığını farz edelim; bu durumda oluşacak maddi kayıp oldukça büyük olacaktır.

Araç mazotunun yanı sıra, personelin kötü niyetli davranışları da bu tür hırsızlıklara yol açabilir. Kötü niyetli personel, işletmenizin yakıtını izinsiz kullanabilir ve bu da ek maliyetlere neden olabilir.

Mazot Güvenliği İçin Çözüm: Depo Kapağı Ürünleri

Tır tankerlerindeki mazot hırsızlığı sorununu çözmek için özel olarak tasarlanmış depo kapağı ürünleri kullanabilirsiniz. Bu ürünler, yakıt depolarınızı hırsızlara karşı korumanıza yardımcı olur. Depo kapağı ürünümüz, mazotun depodan çıkışını neredeyse imkansız hale getirir. Özel tasarımı sayesinde zorlanmalara karşı dayanıklıdır ve içerisinde 4 katlı bir filtre kullanır. Bu filtre, mazotun dışarı çıkmasını engeller.

Alarm Sistemi ile Ek Güvenlik

Depo kapağı ürünümüz ayrıca bir alarm sistemi ile korunmaktadır. Bu alarm sistemi, depo kapağının izinsiz açılmasını algılar ve sizi haberdar eder. Böylece mazot hırsızlığı girişimlerine karşı hızlı bir şekilde önlem alabilirsiniz.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?