CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Motorlu Paket Servis Hizmeti Veren Restoranlarda Alınması Gereken Tasarruf ve Güvenlik Önlemleri

Genel

Günümüzde motosikletler çeşitli alanlarda kullanılmakta. Bunlardan fazlasıyla kullandığımız alanlardan biri de motorlu paket servisi veren restoranlardır.

Paket servisi yapıldığı esnada, motor park halindeyken veya başka birçok senaryo’da mazot hırsızlığı gerçekleşebilir. Başka bir durum ise her ne kadar personel olarak gözükseler bile iyi niyet suistimalcileri her alanda maalesef var.

Hele ki motosiklet (işletme) sahibi aracını bir personele emanet ettiğinde işler daha da değişir. Çünkü 2 durum vardır. Personel tarafından gelebilecek bir hırsızlık veya hizmet sırasında oluşabilecek dışarıdan gelen bir hırsızlık. Bunun için en etkili yöntemleri sizler için geliştirdik. Motosiklet mazot depo kapak girişine yerleştirilen özel üretim cihaz ile yakıtın depodan çekilmesi mümkün değildir. Ayrıca Motor takip sistemi olan yakıt kontrolünü sağlamak için de uydu üzerinden hizmet veren motor takip cihazı ile motorum nerede “AR-GE”sistemini hazırlamıştır. Günümüzde mazotun maddi değeri fazlasıyla yüksek. Hırsızlara bu fırsatı vermemekte fayda var.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?