Jeneratör ve Sabit Tank Mazot Depo Koruma

Jeneratör ve Sabit Tank Mazot Depo Koruması

Jeneratörler, tesislerde ve iş yerlerinde güç kaynağı olarak yaygın bir şekilde kullanılır. Ancak, jeneratörlerden kolaylıkla mazot çalınabilir, bu da iş yerlerinin maddi kayıplarına yol açabilir.

Bu sorunu önlemek ve mazot çalınmalarını engellemek için DEPOKAP’ın özel ve son teknoloji ürünleri devreye girer.

DEPOKAP’ın jeneratörler için geliştirdiği yakıt hırsızlık cihazları, montajı yapıldıktan sonra bu tür hırsızlıkları engeller. Tesislerdeki veya iş yerlerindeki jeneratörlerin yakıt güvenliğini sağlamak için ideal bir çözümdür.

Tüm DEPOKAP mazot güvenlik cihazlarında alarmlı ve mekanik sistemler bulunur ve uzaktan takip sistemi ile çalışır. Bu sayede mazot çalınması durumunda hemen alarm verilir ve önlem alınır.

Özellikle market zincirleri gibi çok sayıda jeneratörü olan işletmeler için, tüm jeneratörleri kontrol etmek zor olabilir. Ancak DEPOKAP’ın ürünleri, bu tür hırsızlıklara karşı etkili bir çözüm sunar. Mazot güvenlik cihazları, işletmeleri hırsızlıklardan korur ve maddi hasarı önler.

DEPOKAP mazot güvenlik cihazları, şube sayısı kaç olursa olsun, bütün jeneratörlerin güvenliğini sağlayabilir.

İş yerlerinizdeki jeneratörlerin güvende olmasını sağlamak ve mazot çalınmalarını engellemek için DEPOKAP’ı tercih edin.

İlgili Projelerimiz

İşletmenize özel diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alın ve yakıtlarınızı koruyun!