Frigofirik ve Soğutucu Araçlar Mazot Depo Koruma

Frigofirik ve Soğutucu Araçlar Mazot Depo Koruması

Soğuk zincirde kullanılan şehir grafik araçlar, yakıt depo tanklarından mazot hırsızlıklarının en fazla yaşandığı araç sınıflarının başında gelmektedir. Modellere ve markalara göre farklılık gösteren mazot depo tankları, bazı araçlarda soğutucu sistemine bağlı çalışırken, diğerlerinde bağımsızdır.

Ancak her iki durumda da yakıt hırsızlıkları sıkça karşılaşılan bir sorundur. Özellikle tır ve kamyon gibi ticari araçlarda, bu hoş olmayan suistimal olayları sıkça yaşanmaktadır.

Soğutucu ve frigofirik araçların yakıt depolarından mazot hırsızlıklarını önlemek için DEPOKIT ürünleri önemli bir rol oynamaktadır.

DEPOKIT, depodan klimaya giden tüm sistemleri kontrol altına alarak mazot hırsızlığını engeller. Bu sayede hem araç sahipleri hem de dışarıdan gelebilecek hırsızlık girişimleri önlenmiş olur.

Frigofirik ve Soğutucu Araç Yakıt Güvenlik Sistemleri

Soğuk gıda taşımacılığı yapan araçların park etme durumları sıklıkla yaşanır, bu da mazot hırsızlıklarının fazla görüldüğü noktalardan birini oluşturur. Bu durumda, park halindeki araçların mazot depolarını güvence altına almak önemlidir.

DEPOKIT tarafından sunulan son teknoloji mazot depo güvenlik cihazları, mazot hırsızlıklarına karşı etkili bir önlem sağlar.

DEPOKIT ürünleri, frigo, soğutucu ve thermoking gibi araçlarda yaşanan mazot hırsızlıklarına karşı ilk ve tek çözümdür.

Mazot güvencesi için DEPOKIT’i tercih edin ve iş sahalarınızda mazot hırsızlıklarını önleyin.

 

İlgili Projelerimiz

İşletmenize özel diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alın ve yakıtlarınızı koruyun!