CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Yük Taşıma Sektöründe Bulunan Forkliftlerin Mazot/Yakıt Koruması Nasıl Sağlanır?

Genel

Yük Taşıma Sektöründe Bulunan Forkliftlerin Mazot/Yakıt Koruması Nasıl Sağlanır?

Forkliftlerin mazot koruması ile ilgili haberler.com sitesinin bir haberine göz atarak konuya başlayalım. İşte haberin detayları :” Sivas’ta iki ayrı iş makinesinden yaklaşık 300 litre mazot ile araçlardan birinin forklift çatalı çalındı.

Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Tavra köyü yakınlarında Tavra Deresi mevkisinde içme suyu hattı için boru döşeyen özel bir firmanın çalışanları sabah şantiye alanına gittiklerinde kepçe ve ekskavatörün mazot kapaklarının açık olduğunu fark etti.

İş makinelerinin operatörleri araçlarını kontrol ettiklerinde yaklaşık 300 litre mazot ile kepçenin forklift çatalının çalındığını gördü.”

Bu haberden yola çıktığımızda yük taşımada önemli yere sahip olan forklift araçlarımızın mazot koruması oldukça önemlidir. Mazot hırsızlıklarının her an her yerde olabileceğini bilerek mutlaka tedbirimizi almalıyız. İşte bu durumda imdadınıza DEPOKAP mazot koruma sistemleri yetişir. Mazot tankının ağzına yerleştirilen özel olarak tasarlanmış süzgeç (anti-syphon) montaj yapılmıştır. Bu ürünün montajından sonra depoya giren yakıt tekrar geri çekilemez. Ayrıca bu uygulama her marka forklift araçları için uygundur. Böylelikle mazot hırsızlığına %100 önlem almış olacaksınız.

Daha detaylı bilgi için whatsapp kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?