CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Toplu Taşıma Sektörlerinde ve Catering Hizmetlerinde Kullanılan Minibüslerde Yakıt / Mazot Hırsızlıklarına Ne Tür Önlemler Alınabilir?

Genel

Taşımacılık sektöründe olduğu kadar mağazacılık özellikle ağır ürünleri oldukça fazla olan yapı marketlerin ve inşaat sektörünün vazgeçilmez yardımcı araçlarından en önemlisi forkliftlerdir.

Forfliftler kullanım alanına göre filosu geniş veya az olabiliyor. Bir büyük yapı markette birden fazla forklift olabilir ve bu forkliftleri kullanan personeller her zaman iyi niyetli olmayabilir. Ya da herhangi bir inşaat sektöründe kullanılan forkliftler de her an çok kolay bir şekilde yakıt / mazotlar anında hırsızlığa maruz kalabilir.

Böyle bir durum gerçekleşmemesi için anında müdahale imkansızdır ve mazot hırsızlığına engel olunabilecek en önemli önlem DEPOKAP mazot / yakıt depo koruma sistemleridir.

Gelişmiş AR-GE teknolojimiz ile her geçen gün güvenliğimizi daha çok geliştiriyor. Sizlerin memnuniyeti için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizlerde ürünlerimizi yakından takip etmek ve forkliftlerinize uygulamamızı talep etmek için geç kalmadan bizlere ulaşın.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya whatsapp yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?