CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Tır Mazot Güvenliği

Tır Mazot Güvenliği

Tırlarda mazot güvenliği montajı hızlı bir şekilde yapılan depo kapağı ürünü ile sağlanmaktadır. Fazlaca ihtiyaç duyulan büyük araçlarda kullanılan bu sistem ile aracınızı sorunsuz olarak bırakabileceksiniz. Depo kapağı tüm markalar için uyumludur. Ayrıca depo kapağının takılma işlemi de hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Çeşitli fonksiyonel özellikler göstermektedir. Ürünümüz en büyük yakıt depolarına bile uyum sağlamakla kalmaz bu uyum ölçü kontörlü yapılmaktadır. Böylece depo kapağına yerleştirilen ürün en uyumlu şekilde hizmete hazır hale gelir.
Ürünümüz darbeye ya da zorlamaya karşı geliştirilmiştir. Içerisinde yaklaşık 4 katlı filtre kullanımı vardır. Pompa uyumluluğu olduğu gibi yüksek debili mazot girişi de uygun şekildedir. Ürünümüz Bu yüzden tır gibi büyük araçlarda sorunsuz şekilde tercih edilmektedir.

Tır Yakıt Deposu Güvenlik Sistemleri

Cihaz araç deposu üzerinde bulunan kapağa yerleştirilir ve cihaz kesinlikle sızdırma ya da gevşeme yapmaz. Özel bir tasarımla oluşturulmuştur ve bunun yanısıra contası ile de kusursuzdur.Her araca uyumluluk gösterir ve tır mazot güvenliği sistemimiz Deponun araç sahibi dışında kişiler tarafından açılmasında da alarmı sistem ile korunmaktadır. Bu durum yakıt hırsızlığının önüne geçmektedir. Ayrıca her önlemin sorunsuz şekilde çalışması araç sahiplerine de güven ve rahatlık vermektedir. Bir diğer önemli nokta ise aracın her alanda sorun yaşamadan bulunması tır güvenliği için önemlidir. Ürünümüz dayanıklı ve kontrolü olduğu için ürünün kullanım işlemi de kolaydır.

İlgili Hizmetler

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?