CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Otobüs Mazot Güvenliği

Otobüs Mazot Güvenliği

Otobüs 1 Benzinli araçlarda mazot hırsızlığına her zaman engel olunamaz. Bu sebepten dolayı araç sahiplerinin mazot deposunun bulunduğu bölgeye özel kapak kullanması gerekir. Otobüs mazot güvenliği yakıtın zarar görmesini engeller ve araç içinde mazot kayıplarının olmamasını sağlar. Otobüs mazot güvenliği her otobüs çeşidine göre de farklı üretilmektedir. Otobüs mazot güvenliği için en çok tercih edilen ürünlerden biri depo kapağı değişimidir. Böylece yakıt hırsızlığı gibi durumlar kesinlikle engellenmiş olur.
Depo kapağı profesyonel bir şekilde belirlenir ve dünyanın her yerinde aynı şekilde üretilip kullanılır. Kapak güvenliğinin olması araç sahiplerini memnun eder çünkü depo kapağına yerleştirilen ürünün fonksiyonel olarak da belirli sistemleri vardır.
Otobüs Mazot Kapağı Güvenliğinde Neler Var?
Depo giriş kısmında bulunan mazot kapağı özel üretim şeklinde piyasada bulunmaktadır.Bu ürün sayesinde depo içerisine hortum ya da benzeri alet girişi kesinlikle söz konusu değildir. Depo içerisinden başka bir depoya veya bidona mazot çekişi olmaz. Mazot deposuna bağlı olan alarm sistemleri sayesinde deponun araç sahibinin bilgisinin dışında açılmasında alarm devreye girer. Alarm sistemi Araç sahibine birtakım bilgiler vermektedir.Bu bilgiler kapının ne zaman açıldığı ve depo içerisinde kaç litre mazotun eksildiğini bildirebilmektedir. Avantaj olarak son derece avantajlı olan bu otobüs mazot güvenliği koruma sistemlerinde araç sahipleri herhangi bir olumsuz durum yaşamamakta ve aracının güvenliği ile stressiz bir şekilde hayatına devam etmektedir.

İlgili Hizmetler

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?