CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Minibüs Mazot Güvenliği

Minibüs Mazot Güvenliği

Güvenliğin iki katına çıkması için minibüs mazot güvenliği kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Minibüslerin takip sistemlerinin kullanılması hem minibüslerin denetimini sağlar hem de işlerde daha çok kolaylık sağlar. Araç takip sistemleri neden yararlanılan minibüslerde yakıt hırsızlığı engellenmiş olur. Ayrıca bu sistem minibüslerde aşırı hızlı önler ve sistem sayesinde gereksiz yakıt tüketimi de engellenmiş olur. Depoya yerleştirilmiş olan sensörler sayesinde depo kapağı açıldığı zaman depodaki mazot ölçüm cihazları ile mazotun oranını araç sahibi görebilmektedir. Çoğu firma tarafından kullanılan araç takip sistemi ile araçlar işin dışında kullanıldığı zaman tespit sağlanır ve sürücüler bilgilendirilir. Ayrıca de bu kapaklarında açılma olup olmadığı da sürücüler tarafından görülebilir.
Minibüslerin Mazot Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Minibüs mazot güvenliği sağlamakla kalmaz minibüslere takip kilosu ve filo yönetim sistemleri kurulabilmektedir. Minibüslerde kullanılan yakıt deposu güvenliği kiti 43 -126 dereceye varan sıcaklıklarda bile etkilenmemektedir. Şifreli olmasından dolayı ve hortum geçmesi mümkün olmadığı için mazot hırsızlığı tarihe karışacaktır. Ayrıca mazot alması sağlanırken üstündeki delikler aracılığı ile minibüslerin benzin alması da kolay olacaktır. Kullanılan bu sistem sayesinde minibüsler cihaz sensörü ile uyumlu bir şekilde çalışır. Ayrıca minibüslerde dış hırsızlık olaylarına karşı kablosuz alarmlar kite eklenebilmektedir.
Konuların ikazı ve dörtlüsü de uyarı vermektedir. Araç sahipleri minibüsler yanında değilken veya park halinde iken aklında kalan soru işaretlerini sona erdirir. Bu sistemler sayesinde hem sürücülerin içi rahat hem de mazot güvenliği sağlanmış olur.

İlgili Hizmetler

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?