CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Frigofirik Mazot Güvenliği

Frigofirik Mazot Güvenliği

Bildiğimiz üzere büyük araçların mazot tank kapakları üretimde pek de güvenli değildir. İşte bu yüzden büyük araçlardaki en büyük sorunlardan biri yakıt hırsızlığıdır. Bu alanda araç sahiplerinin mutlaka alması gereken önlem frigofrik mazot güvenliğidir. Teknolojinin gelişmesi ile çözüm olarak sunulan mazot kapağı güvenliği de dünya genelinde kullanılan bir sistemdir. Uzun bir AR-GE çalışması sonrasında üretimi yapılan depo kapağı ürününde fonksiyonel olarak koruması yapılan sistemlerde vardır.
Bu sistem özellikle büyük araçlarda kullanılması gerekir ve bu sistem frigofrik ve soğutucu araçlarda da kullanılmaktadır.
Bu gibi olası çözümler Ne araç sahipleri de hırsızlık sorunundan kurtulmuş olacaklardır. Mazot kapağı sistemleri tüm büyük araçlar için uygundur. Ayrıca montesi ve kullanımı da oldukça kolaydır.

Frigofrik Araçlarda Yakıt Güvenliği
Mazot hırsızlıklarının sonunu getiren bu ürün depo tanklarına takılan kapak sistemidir. Bu ürün sayesinde dışarıdan hortum ya da farklı şekilde mazot çekişini sağlayan ürünler kesinlikle giriş yapamazlar. Bu tür araçlarda en büyük sorun olan hortumla mazot çekişi bu şekilde engellenmiş olacaktır. Bu kapak sistemleri her marka araca göre tasarlanmıştır ve ayrıca özel alarm takipleri de yapılmaktadır.
Aracın belirli kısmına takılan alarm sistemi ile frigofrik mazot güvenliği sağlanmış olur. Araç sahibinin olmadığı zaman devreye giren alarm;deponun açılmasını haber verir ve güvenlik sistemleri tarafından uzaktan yönetilen alarmla deponun açılış bilgileri ,depodan çıkan mazot litresi ,deponun açılış bölgesi araç sahibine SMS ya da arama ile bildirilir.

İlgili Hizmetler

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?