CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Motosikletler’de Mazot Koruma Neden Önemli?

Genel

Motosikletler’de yakıt depoları yapısı gereği yakıt hırsızlığı veya genel tabir ile yakıt güvenliği sağlanması oldukça zordur. Günümüz şartlarında gıda sektörü KFC, Domino’s Pizza gibi pek çok büyük firmalar moto kurye ile siparişlerini teslim etmektedir. Hâl böyle olunca firmalar da motosikletlerinin takibini yapamamakta. Gelişen teknoloji çağında hemen hemen her soruna mutlaka güvenilir bir çözüm arayışına gireriz. Bu sorunun çözümüne Türkiye’de ve Dünya’da ilk kez DEPOKAP sayesinde ulaşabiliyoruz.

Peki DEPOKAP Güvenlik Konusunda Bize Ne Sağlıyor?

DEPOKAP’ın gelişmiş AR-GE tesislerinde kamyon, kamyonet, minibüs ve aklınıza gelebilecek diğer tüm araçlar için yakıt depo koruma sistemi geliştiriyor. Motosiklet yakıt korumada bunlardan sadece biri. DEPOKAP motosikletlerin yalnızca yakıtlarını korumakla kalmıyor ayrıca firmaların motorlarının nerede olduğunu öğrenebileceği “Motorum Nerede” sistemini de sizler için geliştirmiş bulunuyor. Bu avantajlar sayesinde hem motorunuzun yakıtlarını %100 korumuş buluyorsunuz hem de motorunuzun takibini elinize almış oluyorsunuz.

DEPOKAP Güvencesi ile motosikletleriniz koruma altında!

DEPOKAP uydu takip sistemleri ile gerek firma çalışanları tarafından yaşanan mazot hırsızlıkları gerekse mazot depo kapaklarına dışarıdan herhangi bir müdahale de firma yetkililerine bildirim gitmekte. Sizlerde daha fazla maliyet kayıplarından kurtulmak için bizi arayabilirsiniz!

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?