CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Jeneratörlerinizi Yakıt Hırsızlığına Karşı Korumanın Yöntemi Nedir?

Genel

JENERATÖRLERİNİZİ YAKIT HIRSIZLIĞINA KARŞI KORUMANIN YÖNTEMİ NEDİR?

Gelişen teknolojilerle birlikte hayatımıza dâhil olan en yarayışlı icatlardan birisi de jeneratörlerdir. Büyük bir mağazanız veya süpermarketiniz varsa sizin için vazgeçilmezdir. Aslında büyük olması da şart değil, elektriğe sürekli ihtiyaç duyulan küçük / orta ölçekli bir işletmeye sahip bile olsanız sizin içinde vazgeçilmezdir.

Bu gelişen çağımızda güvenlik hayatımızdan bir an bile çıkarmamamız gereken bir durum. Örneğin bir spor salonunuz varsa kapı alarmı dolap alarmı eklemeniz size yeterli gözükebilir ancak hırsızlığın çok daha fazla seçeneği mevcut. Jeneratörlerden kolayca yakıt çalınması da bu güvenlik açığına önemli sebeplerden sadece bir tanesi.

PEKİ, JENERATÖRLERİ KORUMANIN EN GÜVENİLİR YOLU NEDİR?

DEPOKAP, Yakıt (Mazot) hırsızlıklarında çoğu araçlara son teknoloji güvenlik sistemleri ürettiği gibi AR-GE sistemimiz jeneratörler içinde yakıt güvenliği üretimini sağlamakta. Bu cihaz sayesinde yakıt hırsızlığı sona ermiş olacak ve gözünüz bu konuda arkada kalmayacak. Böylece ciddi bir maddi kaybı yaşamadan güvenliğinizi sağlamış olacaksınız.

Bu ürünler mekanik sisteme sahiptir ve hepsi de alarmlıdır. Uzaktan takip sistemiyle çalışan bu güvenlik ürünlerimiz ile güvenlikte alabileceğiniz en sağlam tedbiri almış olursunuz.

Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bizi aramaktan çekinmeyin. Her an ulaşabileceğiniz WhatsApp hattımızda sizler için mevcut.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?