CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Otobüs, Minibüs, Midibüs ve Panelvan Mazot Depo Koruma

OTOBÜS,MİNİBÜS,MİDİBÜS VE PANELVAN MAZOT DEPO KORUMA

DEPOKAP minibüs,midibüs,otobüs gibi araçların yakıt depolarında olabilecek hırsızlıkları önlemek için sistemler üretmektedir.
Depokap ürünleri geliştirdiği profesyonel çözümler ile sadece ülkemizde değil dünyada da adından sıkça söz ettirmiştir.Deponun giriş ağzına yerleştirilen anti-sypho ürün yakıtın hortum veya farklı yollarla çekilmesini önler ve yakıt hırsızlığını ortadan kaldırmaktadır.
Özellikle park halinde olan otobüsler ve benzer grupların depo kaynaklarının korunmasız olması yakıt hırsızlığına misafirlik ediyor.Bu durumun en önemli ve tek çözüm yolu DEPOKAP yakıt güvenlik cihazlarıdır.
OTOBÜS YAKIT GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Bu ürünler otobüs,minibüs,midibüs gibi toplu taşıma amaçlı kullanılan araçların yakıt depolarından yapılan hırsızlığı engelleyen ürünlerdir.Şehirler arası,Belediye otobüsleri,servis araçları,turistik gezi amaçlı kullanılan ve pek çok alanda kullanılan bu araçların önemli sorunlarından başında mazot hırsızlığı gelmektedir.
Bu soruna en etkili çözüm DEPOKAP mazot koruma cihazlarıdır.Günümüzde mazot fiyatlarının artması mazot hırsızlıklarını artırmış ve bu doğrultuda hırsızlığa uğrayan araç sahiplerini de bir hayli zor bir duruma sokmuştur.Otobüs sahipleri yakıtlarını sadece mazot koruma güvenlik cihazları sayesinde olmaktadır.Mazot depo güvenlik kilidi hırsızlık olmaması için önemli güvenlik tedbirlerinden biridir.Özel üretilen bu güvenlik cihazları uyarı ile hırsızlığa kesin çözüm olmuştur.

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?