CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Motosiklet Mazot Depo Koruma

Motosiklet Mazot Depo Koruma

Motosiklet grubuna özel olarak tasarlanan Motosiklet Yakıt Güvenlik Sistemi Cihazıyla Depokap sadece Türkiye’de değil dünya çapında da ilk olma özelliğine sahiptir. Çoğunlukla filo ve kiralama sistemi yapan firmalar ve servis dağıtımında ihtiyaç duyulan kurye tipi motosikletlerde meydana gelen mazot hırsızlığına çeşitli deneme ve yöntemlerle sonuca vardığı sistemlerle büyük bir başarıya sağlamıştır.
Motosiklet mazot depo kapak girişine yerleştirilen özel üretim cihaz ile yakıtın depodan çekilmesi mümkün değildir. Ayrıca Motor takip sistemi olan yakıt kontrolünü sağlamak icin de uydu üzerinden hizmet veren motor takip cihazı ile motorum nerede “AR-GE”sistemini hazırlamıştır.
Burger King,Mc Donals,Dominos Pizza, KFC firmaları ile görüşme yapılmaya başlanmıştır.
Motosiklet Yakıt Güvenlik ve Takip Sistemleri
Çoğunlukla hazır gıde sektörünün sipariş sistemini ilgilendiren motosiklet sisteminde yakıt güvenliğini sağlamak fazlasıyla zordur. Bu motosikletlerin yakıt giderlerinin kontrolünü sağlamak ise işletmeciler için ayrı zor bir durumdur. Bu maliyet zorluğuna bir de yakıt hırsızlığı eklendiğinde maddi gider daha da artmaktadır.Sadece dışarıda mazot hırsızlığının olmasının yanısıra kötü niyetli personel tarafından da bu hırsızlıkların yapıldığı görülmüştür.Bu tip mazot hırsızlıkları yaşamamak için yakıt güvenliğinizi DEPOKAP mazot güvenlik cihazlarını kullanarak sağlayabilirsiniz.Bu sayede personel ve harici dışarıdan gelen mazot hırsızlıklarına,mazot depo kapağına müdahalesi işletme yetkililerine uydu takip sistemi aracılığı ile iletilmektedir.

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?