CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

İş Makineleri

İş Makineleri ve Şantiye Araçları Mazot Depo Koruma

İŞ MAKİNELERİ VE ŞANTİYE ARAÇLARI MAZOT DEPO KORUMA

Depokap, iş makineleri, hafriyat araçları, beton mikserleri ve şantiye alanlarında çalışan araçlar için geliştirdiği mazot güvenlik cihazları ile yakıt güvenliği sorunlarına son veriyor.

Günümüzde artan mazot suistimalleri ve yakıt hırsızlıkları, işletmeler için ciddi bir mali yük oluşturabilir. İşte bu noktada Depokap devreye giriyor.

Depokap ürünleri, %100 koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Darbelere karşı dayanıklı çelik gövde yapısı, alarmlar, uydu takip sistemi ve anında uyarılar gibi son teknoloji özellikleri ile araçlarınızı en güvenli şekilde korur.

Operatörler veya şoförler tarafından yapılan her türlü suistimale karşı etkili bir önlem olarak Depokap mazot güvenlik cihazları tercih edilmelidir.

Arazi ve şantiye alanlarında çalışan iş makineleri, hafriyat araçları, beton mikserleri ve inşaat firmalarının araçları için ideal olan Depokap ürünleri, yakıt depolarını güvence altına alır.

Yakıt hırsızlıklarını önlemek ve mazot güvenliğini sağlamak için Depokap’ı tercih edin. İşletmenizin yakıt maliyetlerini düşürün ve güvende hissedin.

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?