CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Forklift Makinaları

Forklift ve İstif Makinaları Mazot Depo Koruma

FORKLİFT VE İSTİF MAKİNALARI MAZOT DEPO KORUMA

Mazot depolarında yakıt hırsızlıkları sıkça karşılaşılan sorunlardan biridir, ancak iş sahalarında kullanılan forklift, istif makinaları gibi araçlar da bu sorunun yaşandığı alanlardan biridir.

Birçok işletme, bu tür araçların şirket içinde çalıştığını ve mazot hırsızlıklarının olmadığını düşünerek bu konuya pek dikkat etmez.

Ancak gerçek şu ki, forklift ve istif makinelerinde de mazot hırsızlıkları sıkça görülür. Bu nedenle mazot hırsızlıklarını önlemenin en etkili yolu DEPOKAP mazot güvenlik cihazlarını kullanmaktır.

İstif Makinaları için Yakıt Güvenlik Sistemleri

Yükleme alanları bile olsa, iş sahalarında kullanılan istif makinalarında da mazot hırsızlıkları yaşanabilir. Bu tür hırsızlıklar, işletmeler için ciddi maddi kayıplara neden olabilir.

İşte bu noktada DEPOKAP devreye girer ve işletmenizin mazot güvenliğini sağlar. Forklift ve istif makinalarının mazotlarını DEPOKAP mazot güvenlik cihazlarıyla güvence altına alabilirsiniz.

Forkliftler, ön tarafında bulunan çatal ve kabin sayesinde yük taşıma işlemlerinde kullanılır.

Bu makinelerin mazot veya benzinle çalıştığını düşündüğünüzde, yakıt hırsızlıklarının sık sık yaşandığını görebilirsiniz. DEPOKAP marka yakıt güvenlik sistemleri, bu hırsızlıkları %100 önler.

Mazot tankının ağzına yerleştirilen özel tasarlanmış süzgeç (anti-syphon) montajı yapıldığında, depoya giren yakıt tekrar geri çekilemez. Bu uygulama, marka fark etmeksizin her tür forklift ve istif makinaları için özel olarak tasarlanmış yakıt güvenlik sistemi montajı yapar.

İş sahalarınızı güvence altına alın ve mazot hırsızlıklarını önlemek için DEPOKAP’ı tercih edin.

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?