CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Volvo Kamyonlarınızı DEPOKAP ile Yakıt Hırsızlıklarından Koruyun

Genel

Kamyonlar, iş dünyasında vazgeçilmez taşıma araçlarından biridir, ve bu alanda öncü markalardan biri de şüphesiz Volvo’dur. Volvo kamyonları, yurt içi ve yurt dışı nakliye, ürün taşımacılığı gibi çeşitli sektörlerde en çok tercih edilen markalardan biridir. Sağlamlık ve güvenilirlikleriyle öne çıkan Volvo kamyonları, iş dünyasının en önemli araçlarından biridir.

Ancak, ne yazık ki, Volvo kamyonları da yakıt veya mazot hırsızlıklarına karşı herhangi bir güvenlik önlemi sunmamaktadır. Bu da işletmelerin en büyük giderlerinden biri olan yakıtın güvencesizliği anlamına gelir.

DEPOKAP olarak, bu soruna çözüm getirmek için AR-GE birimimiz tarafından geliştirilen güvenlik kitimizle Volvo kamyonlarınızın yakıt depolarını koruyoruz. Volvo kamyonları için özel olarak tasarlanan bu güvenlik kitleri, yakıt hırsızlıklarını %100 engellemekte ve işletmelerin bütçelerine katkı sağlamaktadır.

Siz de Volvo kamyonlarınızın yakıtını güvence altına almak ve tasarruf etmek istiyorsanız, bize hemen ulaşın. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Volvo kamyonlarınızı DEPOKAP ile yakıt hırsızlıklarından koruyun!

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?