CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Araçlarınızı Yakıt Hırsızlıklarından Nasıl Korursunuz?

Genel

Kamyon, tır gibi büyük araçların açık depolarından kaynaklı kolayca mazotlarının çalındığını bilmeyenimiz yoktur. Yalnız bugünlerde gelinen nokta artık kamyonet, midibüs, minibüs gibi araçlarınızın deposundan bile kolayca mazot çalınabilmektedir.

Aklınıza tek gelen koruma yöntemi aracınızı yanı başınızda tutarak stres altında yaşamak olmasın. Her hırsızlıkta olduğu gibi mazot hırsızlığında da %100 etkili bir sistem geliştirildi.

DEPOKAP SAYESİNDE GÖZÜNÜZÜN ARKADA KALMA DEVRİ BİTİYOR!

DEPOKAP, son teknoloji güvenlik sistemleri ile yalnızca yakıt deponuzu korumakla kalmıyor. Her türlü güvenlik düzeyini en üst düzeye taşıyor.

Uydu takibi ile takip edebileceğiniz bu güvenlik sistemi ile depo kapağınız sizin dışınızda herhangi bir dış müdahale de anında size uzaktan SMS, Alarm sistemi olanağı sağlıyor.

Her araç için farklı şekillerde üretilen bu sistem yaklaşık 20 dakikada montaj yapılarak tarafınıza teslim ediliyor. Bu durumda ne vaktiniz ne de yakıtınız gidiyor.

Sizlerde DEPOKAP güvencesiyle araçlarınızın yakıt depo güvenliğini en üst düzeye çıkarıp tüm bu sorunlarınıza son verebilirsiniz.

7/24 WhatsApp kanalımız sizler için daima açık. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir, aklınıza takılan sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?