CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Araçlarda Yakıt Tasarrufu Nasıl Sağlanır?

Genel

Araçlarda Yakıt Tasarrufu Nasıl Sağlanır?

Söz konusu araçlar olunca ilk akla gelen maddelerden birisi giderler oluyor. Giderleri düşünürken her ayrıntısına kadar nasıl tasarruf yapabileceğimizi araştırmaya başlıyoruz.

Araçlarda en çok tasarruf yapılabilecek alanlardan aslında en önemlisi yakıtlardır. Listenin başındaki bu giderlerimiz hakkında ne tür tasarruf yapabileceğiniz uygulamalar oldukça kısıtlı.

Ne kadar derin araştırma yaparsanız yapın veya hangi siteye bakıyor olursanız olun mutlaka 10 12 maddelik bir tasarruf listesi yazılmış oluyor. Hızı azaltmak, kaliteli yakıt almak, araç mazot depolarının bakımlarını yaptırmak, gerekmedikçe klima kullanmamak veya aracınızın bakımını ihmal ettirmemek vs. seçenekler vardır. Bunlardan bazıları belki az da olsa işinize gerçekten yarayacaktır veya hiçbiri sizin ilginizi çekmemiştir bile. Bizim şu anki anlatacağımız tavsiyemiz aslında hem güvenliğinizi hemde tasarrufunuzu gerçekten sağlamış olacak.

ARACINIZA TEK BİR ÜRÜN TERCİH EDEREK HEM YAKITINIZIN VE ARACINIZIN GÜVENLİĞİNİ HEMDE YAKIT TASARRUFUNUZU SAĞLAMIŞ OLUYORSUNUZ!

DEPOKAP, hemen hemen çoğu ürününde olduğu gibi araçlarınızda da yalnızca yakıt depo güvenliğinizi düşünmekle kalmıyor. Aynı zamanda hem araç takip sistemi ile araç güvenliğinizi hem güvenlik ürününde bulunan özel kiti sayesinde fazla yakıt harcama gereksinimini ortadan kaldırmış oluyor.

Sizde zaman kaybetmeden DEPOKAP Yakıt / Mazot depo koruma sistemlerini tercih edin, aracınızın güvenliğini sağlarken tasarrufta etmiş olun.

Daha detaylı bilgi için bize telefon yoluyla veya WhatsApp kanalımızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Post a comment

Mesaj gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?